Home Aktualitet Kate Middleton, humb 10 kg, pas martesës

Kate Middleton, humb 10 kg, pas martesës

450
0

Dukesha Kate Middleton, ka tronditur shumicën e njerëzve, pasi është dobësuar jashtë mase, pas martesës së saj me Prince William.

Sipas raporteve, Kate ka humbur më shumë së 10 kilogramë dhe tani masa e saj nuk është as gjashtë.

“Për të bërë veshje të saj, duhet që së paku të konsultohet me ndonjë rrobaqepës”, tha një burim.

Previous articleVrasje me armë zjarri në Tiranë, vdes 40-vjeçari
Next articleKaka në Milan, për 30 mln euro

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here