Home Aktualitet Imazhet e dasmës së vitit, Messi dhe Antonella (Foto)

Imazhet e dasmës së vitit, Messi dhe Antonella (Foto)

1570
0

Futbollisti i Barcelonës ka kurorëzuar lidhjen disavjeçare përmes një dasme të organizuar në vendlindje, Rosario.

Messi drejt altarit të martesës ka shkuar me Antonella Roccuzzo, të cilën e njohu dhe më pas u dashurua para 20 vjetëve, transmeton Telegrafi.

Në ceremoninë madhështore të dasmës ishin shumë të pranishëm mesin e tyre edhe futbollistë, të tillë, si Neymar, Luis Suarez, Cesc Fabregas, por edhe ish-lojtar si Carles Puyol.

Ndryshe, Messi dhe Antonella tashmë janë prindër të dy fëmijëve, Thiago Messi, Mateo Messi

Ndryshe, Messi dhe Antonella tashmë janë prindër të dy fëmijëve, Thiago Messi, Mateo Messi.

 

Previous articleCfarë u diskutua në mbledhjen e mbyllur të kryesisë së PD-së!
Next articleGjykata e Krimeve të Rënda i heq sekuestron e pasurisë Alfred Pezës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here