Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Dasma e Messit

Tag: dasma e Messit

Imazhet e dasmës së vitit, Messi dhe Antonella (Foto)

0
Futbollisti i Barcelonës ka kurorëzuar lidhjen disavjeçare përmes një dasme të organizuar në vendlindje, Rosario. Messi drejt altarit të martesës ka shkuar me Antonella Roccuzzo,...