Home Aktualitet GJirokaster ,arestohet 17 vjecari. Transportonte 11 KG mariuane.

GJirokaster ,arestohet 17 vjecari. Transportonte 11 KG mariuane.

602
0

KANABISNjë 17-vjeçar është arrestuar nga policia e Gjirokastrës nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike ditën e sotme pasi i janë sekuestruar 11 kg drogë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga të riun R.Muça nga Elbasani.

17-vjeçari po udhëtonte me autobusin e linjës Gjirokastër–Tiranë dhe në një kontroll të policisë i janë gjetur në çantën e shpinës 10 pako me marijuanë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here