Home Aktualitet Gjenden pa jetë burrë e grua, asfiksim nga qymyri

Gjenden pa jetë burrë e grua, asfiksim nga qymyri

525
0

Gjenden te vdekur ne banesen e tyre nje cift të moshuarish. Ngjarja ka ndodhur ne Bulgarec te Korces dhe bashkeshortet dyshohet se kane gjetur vdekjen nga asfiksimi me qymyr teksa e perdornin per ngrohje.

Sipas te dheneva te para mesohet se viktimat i perkasin familjes Shaholli. Mengjesin e sotem u gjeten ne banese trupat e Sadik e Firdez Shahollit, qe mendohet se kane vdekur ne gjume.

Gazrat karbonike, cliruar nga djegia e qymyrit dyshohet te jete shkaku i vdekjes, nderkohe qe policia ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here