Home Sport Eto`o harxhon gati 1 milion euro për hotel

Eto`o harxhon gati 1 milion euro për hotel

364
0

Sulmuesi kamerunas i Interit, Eto`o ka gati një vit që jeton në njërin prej hoteleve me luksoze në Milano. Ai në hotel për një vit ka harxhuar gati një milion euro.

Aty kishte kaluar të jetonte me kërkesë të bashkëshortes së tij, e cila kishte përjetuar një ngarkesë të madhe psiqike kur vila e tij është grabitur.

Apartamenti i tij luksoz në hotel kushton 2500 euro në ditë. Sipas një llogarie të thjeshtë ai për 365 ditë ka harxhuar jo më pak se 915.000 euro.

 

Previous articleAutostrada Elbasan-Tiranë, qeveria marreveshje me Banken Islamike
Next articleJuve dhe Liverpool nisin negociatat për Aquilanin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here