Home Lifestyle Elisa Spiropali pret nje femije

Elisa Spiropali pret nje femije

501
0

elisa-spiropaliDrejtoresha e Doganave Elisa Spiropali është shtatzënë dhe së shpejti do të sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e bëri të ditur vet Spiropali në fillim të emisionit ‘Studio e Hapur” të Gazetares Eni Vasili. Elisa u shpreh se kjo është gjëja më e bukur që mendon për momentin. “Unë jam duke pritur me shumë dëshirë një vajzë. Kjo është e para studio ku unë e them. Këto gjëra janë shumë personale dhe intime, por unë kam kënaqësinë ta ndaj me ju dhe kjo është gjëja më e bukur që mendoj aktualisht”- u shpreh Drejtoresha e Doganave e cila pak javë më parë u martua në një dasëm diskrete me Salarion Totaj.

Previous articleSot, 1 vit nga vdekja e Olldashit. Basha shprehet ne Facebook
Next articleTopalli thyen bojkotin e opozites, braktis protesten

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here