Home Aktualitet Droni patrullon mbi qiellin e Kumanovës pas sulmeve

Droni patrullon mbi qiellin e Kumanovës pas sulmeve

303
0

droni-kumanoveAgjencia ndërkombëtare e lajmeve Reuters ka fotografuar dronin e Ministrisë së Brendshme të Maqedonisë duke filmuar mbi qiellin e Kumanovës.

Droni prejdy ditësh me radhë fluturon mbi “Lagje e Trimave”, duke tërhequr edhe vëmendjen e gjithë banorëve të Kumanovës dhe lagjeve përreth me zhurmën që bën.

Previous articleKumanove, te shtena me arme, forca te medha policie dhe helikoptere
Next articleGjendja ne Kumanove, reagon Qeveria shqiptare: S’duhet kthyer si konflikt etnik

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here