Home Aktualitet Dibër, qëllohet me thikë nga shoku, vdes 17-vjeçari

Dibër, qëllohet me thikë nga shoku, vdes 17-vjeçari

362
0

Një 17-vjeçar ka humbur jetën paraditen e sotme pasi është qëlluar nga një bashkëmoshatar i tij.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Dibër ku 17-vjeçari K.Bërdulla është qëlluar me thikë duke gjetur vdekjen e menjëhershme.
Sipas policisë dyshohet se autor i ngjarjes është 17-vjeçari me inicialet E.Reçi i cili mendohet se ka qënë shokë me viktimën.
Nuk dihen ende shkaqet e vrasjes së 17-vjeçarit por policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Previous articleRohrabaker:Shkëmbim territoresh mes Serbisë dhe Kosovës
Next articleTropojë, Berisha: PS të lërë politikën bllokuese

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here