Home Aktualitet Çmenden mediat serbe, Facebook shton statusin “Feeling Shqiptar”

Çmenden mediat serbe, Facebook shton statusin “Feeling Shqiptar”

435
0

Nje status i shtuar nga rrjeti social Facebook “Feeling Shqiptar” ka bere qe shume media ne Serbi ta quajne si skandal. Disa prej tyre kane hapur faqet e para ma kete titull.

facebook-status

Previous articleVuçiç, kamerier i Sheshelit dhe Nikoliçit
Next articleJulian Sinanaj: Vrasjen e Çelës e bëra i dehur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here