Home Aktualitet Burri zbulon mesazhet e gruas teksa e tradheton me kandidatin për Avokat...

Burri zbulon mesazhet e gruas teksa e tradheton me kandidatin për Avokat të Popullit

808
0

Kandidati për Avokat të Popullit, Jordan Daci është përfshirë në një shkëmbim të nxehtë mesazhesh me një grua të martuar.

Një person anonim  ka denoncuar te “JOQ” mesazhet e asaj që e cilëson si bashkëshortja e tij dhe Jordan Dacit.

Ky i fundit, sipas mesazheve që janë konsumuar në “Facebook” i thotë gruas në fjalë se ka nevojë për një shkundje, “madje të mirë fare”.

SMS-të

Jordan Daci: Ca bëhet pushove?

Gruaja: Tani u shtriva, sa të flejë edhe i vogli se po shef TV

Jordan Daci: Epo mirë edhe unë.

Gruaja: Ti sikur nuk lodhesh më duket mua.

Jordan Daci: Jo shumë. Mendoj se ka rezistencë. Por edhe lodhem. Varet se ku dhe si etj.

Gruaja: Norma, por dukesh aktiv.

Jordan Daci: Po jam supëraktiv dhe në shumë gjëra madje.

Gruaja: Po shyqyr.

Jordan Daci: Yep. Shijohet më shumë.

Gruaja: Kush?

Jordan Daci: Gjithçka që bëhet energjetikisht.

Gruaja: Aaa. Ca bëhet ndonjë gjë tjetër?

Jordan Daci: Asgjë të veçantë. Isha në TV në një intervistë te UTV. Tani, ja nesër dhe pasnesër jam vërdallë duke punuar në shtëpi. Prandaj thashë pasnesër mund të hamë darkë!

Gruaja: Po nuk do ikësh në Kosovë ti?

Jordan Daci:  Po do iki të premten. Por po flas për të premten. Por nuk e di a do iki përfundimisht, mund edhe ta shtyj.

Gruaja: Ok se mu duk si e mërkurë sot.

Jordan Daci: Hahaha e ke gabim kalendarin. Nuk them kot unë që ke nevojë për një shkundje. Hahaah. Të mirë fare hahaha.

Gruaja: Haha. Po më flihet tani. Jam përgjumësh. Po i bie shkurt. Mirë, mirë.

Jordan Daci: Mirë, gjumë të embël. Hope to see you soon (Shpresoj të të shoh së shpejti).

Gruaja: Ok, flm Natën e mirë dhe gjumë të ëmbël edhe ty.

DITEN TJETER

Jordan Daci: Hi!

Gruaja: Hi shoku, si je?

Jordan Daci: Hic mirë, ja vërdallë, ti si je?

Gruaja:  Mirë, sa më erdhi i vogli në shtëpi.

Jordan Daci: Ah shumë mirë!

Gruaja: E lexova pak atë që kishe shkruar. Për avokatin.

Jordan Daci: Pa hë.

Gruaja: Si u vendos?

Jordan Daci:  U vendos ajo e Berishës.

Gruaja: E mirë mos u mërzit.

Jordan Daci: Por i kemi futur në borxh me diçka tjetër. Fare s’ma ndjen hiç!

Gruaja: Shumë mirë. Let it be (Le të ndodhë).

Jordan Daci: Yeaap. Unë mendova që do hanim darkë.

Gruaja: Nuk mundem sorry. Herë tjetër please!

Jordan Daci: Normal! S’ke nevojë të ma thuash. Unë thjesht po të ngacmoja. Se kam qejf të të ngacmoj ty.

Gruaja: Hahaha. Mirë shumë. Ngacmo!

Jordan Daci: Por ti nuk reagon shumë jo.

Gruaja: Pse çfarë duhet të bëj?

Jordan Daci: Ahaha asgjë moj. Thjesht të mbash lojën. Thjesht qejf.

Gruaja: Epo varet edhe nga frymëzimi i momentit.

Jordan Daci: Atë ditë kur pimë verë ishe nice. Por varet sa orë do kishe pasur ti.

Gruaja: 2 orë.

Jordan Daci: Hahahahaah. Po 2 orë a do hanim, apo do pinim apo do flisnim.

Gruaja: Po mirë mo po shtojmë edhe 1 orë.

Jordan Daci: 3 orë me mua? Hmmmm. Ne Tirane apo diku tjeter qe te them etj.

Gruaja: Ne tr.

Jordan Daci: Ok. Mund te hanim diku nga Dajti. Pastaj t’u pa t’u bo!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here