HYRJE Etiketimet Modele

Etiketim: modele

Alesia Bami: Jam ‘single’ dhe dua t’i kushtohem vetëm karrierës sime

Ajo është një nga femrat më seksi në vendin tonë. Alesia Bami ka ditur se si ta fitojë famën, pavarësisht thashethemeve rreth saj. Modelja tregon...

Te fundit