HYRJE Etiketimet Llotaria amerikane

Etiketim: llotaria amerikane

Llotaria 2019, keshillat e Ambasades Amerikane

Lajmi për hapjen e lotarisë amerikane edhe për këtë vit u konfirmua disa ditë më parë, ndërkohë që tashmë, Ambasada Amerikane del me dy...

Llotaria amerikane, keni ende shpresa

Gjithë të zhgënjyerit nga humbja në Lotarinë amerikane mund të kenë edhe një tjetër shpresë. Ambasada amerikane ne Tirane, permes nje njoftimi ne rrjetet...

Llotaria Amerikane, sot shpallen fituesit

Nëse jeni në pritje të një përgjigje nëse jeni perzgjedhur fitues nga Lotaria Amerikane sot jini gjithë sy e veshë. Ambasada Amerikane njofton se për...

Llotaria Amerikane, ja si ta rregulloni foton

Foto juaj është pjesa jetike e aplikimit tuaj për vizë . Për të mësuar më shumë, shqyrtoni informacionin më poshtë se si te siguroheni...

Llotaria Amerikane 2016, Ambasada e SHBA publikon kriteret

Ambasada e SHBA në Tiranë publikoi dje kushtet për të aplikuar për vizë amerikane në Lotarinë DV-2016. Regjistrimi në këtë llotari nis në 1...

Llotaria Amerikane, ja ç’fare duhet te dini para se te aplikoni

1. Çfarё do tё thonё fjalёt “vendas” dhe “ngarkimi”? Vendas nё pёrgjithesi do tё thotё dikush qё ka lindur nё njё shtet tё caktuar,...

Te fundit