HYRJE Etiketimet Lekura

Etiketim: lekura

Lekure e paster

Ekspertët e bukurisë, 6 faktorët që dëmtojnë lëkurën, si t’i shmangim

Ekspertët e bukurisë analizojnë “vrasësit” e lëkurës 1- Dielli dhe rrezet ultravjollcë Qëndrimi i gjatë në diell dobëson dhe shkatërron lëkurën duke shfaqur njolla, zona super...

Te fundit