HYRJE Etiketimet Basha tek OSBE

Etiketim: Basha tek OSBE

Basha raporton tek OSBE: Na vodhën zgjedhjet me paratë e drogës dhe banda!

Lulzim Basha e ka kuptuar më në fund se marrëveshja e 17 Majit nuk e ndali manipulimin e zgjedhjeve në 25 Qershor. Në takimin...

Te fundit