Home Politike Ylli Manjani hedh poshte PS dhe LSI. Del ne mbrojtje te PD

Ylli Manjani hedh poshte PS dhe LSI. Del ne mbrojtje te PD

665
0

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka kritikuar PS, LSI dhe partitë e tjera të mazhorancës për listat me kandidatët për deputetë.

Në një status në Twitter, ai shkruan se debati për listat është i kotë, pasi nuk kanë asnjë vlerë nëse opozita nuk merr pjesë në zgjedhje.

“Është i kotë gjithë debati mbi listat. Votuesit nuk zgjedhin, thjesht votojnë partinë!Ndaj që të mos votohet vetëm një parti, duhet opozita”, shkruan Ylli Manjani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here