Home Politike Ylli Manjani hedh poshte PS dhe LSI. Del ne mbrojtje te PD

Ylli Manjani hedh poshte PS dhe LSI. Del ne mbrojtje te PD

581
0

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka kritikuar PS, LSI dhe partitë e tjera të mazhorancës për listat me kandidatët për deputetë.

Në një status në Twitter, ai shkruan se debati për listat është i kotë, pasi nuk kanë asnjë vlerë nëse opozita nuk merr pjesë në zgjedhje.

“Është i kotë gjithë debati mbi listat. Votuesit nuk zgjedhin, thjesht votojnë partinë!Ndaj që të mos votohet vetëm një parti, duhet opozita”, shkruan Ylli Manjani.

Previous articleVlore, zbulohet nje laborator droge ne garazhin e nje pallati
Next articleMeta sfidon Ramen: “Petrit Vasili mund te behet edhe njeshi i qeverise”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here