Home Aktualitet Vrasje ne qender te Elbasanit, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur

Vrasje ne qender te Elbasanit, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur

607
0

policia-elbasanNje person ka humbur jeten, i qelluar me arme zjarri ne qender te Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur pak me pare, ne rrethana qe ende presin te sqarohen nga policia.

Sipas te dhenave te para jane degjuar rreth 7 te shtena me arme zjarri, nga te cilat gjeti vdekjen shtetasi identifikuar si Hyqmet Pisha.

Nga te shenat ka mbetur e lenduar edhe nje grua, qe gjithnje sipas te dhenave paraprake dyshohet te kete qene thjesht kalimtare e rastit.

Ne vend kane mberritur forca te policise, te cilat kane nisur hetimin per zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here