Home Aktualitet Vlorë, gjendet trupi i pajetë i një gruaje

Vlorë, gjendet trupi i pajetë i një gruaje

524
0

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur paraditen e sotme në Orikum të Vlorës.
Mësohet se trupi i dekompozuar i gruas është gjetur në vaskat e peshkimit në Tragjasë ndërsa ende nuk dihet identiteti i saj.
Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë të cilat kanë nisur hetimet për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ndërkohë kufoma do t`i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të vërtetuar nëse bëhet fjalë për vdekje aksidentale, vrasje apo vetëvrasje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here