Home Aktualitet Tiranë, makina përplas kalimtarin

Tiranë, makina përplas kalimtarin

538
0

Një tjetër aksident është shënuar gjatë ditës së sotme në kryeqytet. Vetëm pak minuta më parë , në zonën pranë Ministrisë së Jashtme një person ka mbetur i plagosur, pasi u përplas nga një automjet.

I lënduari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është transportuar menjëherë drejt spitalit për marrjen e ndihmës mjekësore. Ndërkaq uniformat blu kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Ndërkaq mëngjesin e sotëm një 75-vjeçare humbi jetën, pasi u përplas nga një automjet në zonën e njohur si “Unaza e Re” në kryeqytet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here