Home Aktualitet Tirane: Grabitet filiali i bankes Procredit ne Laprake

Tirane: Grabitet filiali i bankes Procredit ne Laprake

390
0

Dy persona të maskuar kanë grabitur nën kërcënimin e armës filialin e një banke në Tiranë.
Ngjarja ka ndodhur këtë paradite në afërsi të Pallatit të Sportit, “Asllan Rusi”nga persona ende të paidentifikuar.
Nuk ka ende të dhëna rreth shumës së parave që janë grabitur dhe as rrethanave në të cilat ndodhi ajo.
Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe bën me dije se ka nisur hetimet për zbardhjen e saj, identifikimin e më tej kapjen e grabitësve.

Previous articleBora bllokon qarkullimin ne Llogara
Next articleFier, nga aksidenti humb jetën 17-vjeçari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here