Google search engine
Home Tags Zjarri ne Londer

Tag: Zjarri ne Londer

Zjarri i Londrës: Viktimat nuk mund të identifikohen!

0
Policia ka paralajmëruar se ata kurrë nuk do të jenë në gjendje të identifikojnë të gjithë njerëzit që vdiqën në zjarrin që përfshiu një...

Zjarri në Londër: Vazhdojnë kërkimet nën renojat e kullës për të...

0
Zjarrfikësit kanë punuar gjatë natës për të shuar zjarrin vdekjeprurës në një banesë në perëndim të Londrës, që vrau 12 njerëz dhe la shumë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS