Sunday, August 14, 2022
Home Tags Zajmina

Tag: Zajmina

Zajmina topless ne nje koncert me Nora Istrefin

0
Dy këngëtaret e njohura, Zajmina Vasjari dhe Nora  Istrefi, së bashku kanë ndezur skenën në një koncert në Shkodër. Ato kanë qenë të ftuara...