Google search engine
Home Tags Zajmina

Tag: Zajmina

Zajmina topless ne nje koncert me Nora Istrefin

0
Dy këngëtaret e njohura, Zajmina Vasjari dhe Nora  Istrefi, së bashku kanë ndezur skenën në një koncert në Shkodër. Ato kanë qenë të ftuara...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS