Wednesday, July 6, 2022
Home Tags Young Zerka

Tag: Young Zerka

Young Zerka dhe Ronela Hajati ne nje romance te bukur dashurie

0
Vetëm disa muaj më parë, faqet e mediave rozë u pushtuan nga lajmi se këngëtari simpatik Young Zerka kishte fituar zemrën e Ronela Hajatit....