Wednesday, December 8, 2021
Home Tags Vaji i ullirit

Tag: Vaji i ullirit

Vaji i ullirit, ilac i duhur per jetegjatesi

1
Vaji i ullirit përmban thartirë të yndyrës të pashtrydhshme, lecitin, polifenol dhe vitamina A, D, E dhe K. Përbërësit shërues të vajit të ullirit...