Thursday, August 18, 2022
Home Tags Tetanozi

Tag: tetanozi

Tetanozi mungon ne spitale, pacientet ne rrezik per jeten

0
Pavarësisht se është fushatë elektorale pacientët në të gjithë vendin kanë nevojë për ilaçe dhe kurim. Prej muajsh vaksina e tetanozit, e cila është...