Google search engine
Home Tags Tetanozi

Tag: tetanozi

Tetanozi mungon ne spitale, pacientet ne rrezik per jeten

0
Pavarësisht se është fushatë elektorale pacientët në të gjithë vendin kanë nevojë për ilaçe dhe kurim. Prej muajsh vaksina e tetanozit, e cila është...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS