Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Terror ne France

Tag: terror ne France

Të shtëna me armë në Francë, 1 i vdekur e 6...

0
Të paktën 1 person humbi jetën dhe 6 të tjerë u plagosën pas disa të shtënave në qytetin Toulouse të Francës. Sipas mediave lokale, të...