Google search engine
Home Tags Te paekspozuarit

Tag: te paekspozuarit

Ja fjalët më të përdorura nga Rama gjatë fushatës: tepsi, kusi,...

0
“Të Paekspozuarit”, në News24 ka nisur me një debat mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Ylli Rakipi mbremjen e te henes. Pak minuta me vonesë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS