Google search engine
Home Tags Rruget

Tag: rruget

Abuzimi me rrugët, prokuroria dërgon në gjyq dosjen e “peshqve të...

1
Dergohen ne gjyq dy ish drejtoret e rrugeve, Andi Toma dhe Dashamir Xhika si dhe vartes te tyre e biznemene te akuzuar per abuzime...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS