Google search engine
Home Tags Rregullat

Tag: rregullat

Llotaria Amerikane, ja ç’fare duhet te dini para se te aplikoni

1
1. Çfarё do tё thonё fjalёt “vendas” dhe “ngarkimi”? Vendas nё pёrgjithesi do tё thotё dikush qё ka lindur nё njё shtet tё caktuar,...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS