Sunday, August 14, 2022
Home Tags Roza lati

Tag: roza lati

Denoncimi ndaj saj, Roza Lati: “Do ta paguaj me kastravecë”

0
Plot 90 mijë euro është shuma që pronari i një dyqani kafshësh në Tiranë u kërkon prezantueses Roza Lati dhe këngëtares Iva Aliko si...