Google search engine
Home Tags Provimi i matematikes

Tag: provimi i matematikes

Maturantet zhvillojne sot provimin e matematikes me 25 pyetje

0
Rreth 40 mijë maturantë do të zhvillojnë ditën e sotme provimin e matematikës. Provimi nis në orën 10:00 dhe do të zgjasë 1 orë...

Matura Shteterore, provimi i matematikes, rrezultatet

0
Dalin notat e provimit te matematikes matura shtetrore 2013. KLIKO KETU
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS