Google search engine
Home Tags Partia demokratike

Tag: partia demokratike

Eduard Selami: Kandidoj për kryetar të Partisë Demokratike!

0
Ish-deputeti dhe nje nga themeluesit e Partise Demokratike ka zyrtarizuar ne oret e para te se merkures kandidaturen per kryetar te PD. Selami do te...
21,925FansLike
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS