Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Partia demokratike

Tag: partia demokratike

Eduard Selami: Kandidoj për kryetar të Partisë Demokratike!

0
Ish-deputeti dhe nje nga themeluesit e Partise Demokratike ka zyrtarizuar ne oret e para te se merkures kandidaturen per kryetar te PD. Selami do te...