Google search engine
Home Tags Olti Curri

Tag: Olti Curri

Olti Curri dhe Rosela Gjylbegu, debatojne me tone te ashpra

0
Një debat me tone të ashpra ka lindur mes këngëtares Rosela Gjylbegu dhe opinionistit Olti Curri. Sjellja e Olti Currit në jurinë e të rinjëve...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS