Sunday, November 28, 2021
Home Tags Olta Gixhari

Tag: Olta Gixhari

Olta Gixhari, imazhi i ri i Albtelecom

0
Karakteri i saj intrigues dhe bukuria që e karakterizojnë e kanë bërë të jetë një ndër femrat më sharmante të skenës shqiptare! Bëhet fjalë...