Google search engine
Home Tags Olta Gixhari

Tag: Olta Gixhari

Olta Gixhari, imazhi i ri i Albtelecom

0
Karakteri i saj intrigues dhe bukuria që e karakterizojnë e kanë bërë të jetë një ndër femrat më sharmante të skenës shqiptare! Bëhet fjalë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS