Google search engine
Home Tags Ministrat

Tag: ministrat

Ministrat e rinj fillojne detyren, kerkojne doreheqjen e kabinetit

0
6 ministrat teknikë të PD-së dhe zëvendëskryeministrja kanë nisur dje detyrën, menjëherë pas betimit në Presidencë në mungesë të Edi Ramës. E para që ka...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS