Sunday, August 14, 2022
Home Tags Ministrat

Tag: ministrat

Ministrat e rinj fillojne detyren, kerkojne doreheqjen e kabinetit

0
6 ministrat teknikë të PD-së dhe zëvendëskryeministrja kanë nisur dje detyrën, menjëherë pas betimit në Presidencë në mungesë të Edi Ramës. E para që ka...