Google search engine
Home Tags Mentor Nazarko

Tag: Mentor Nazarko

Greqia kerkon nafte ne detin tone.

0
Ku gjendet zona në të cilën po bëhen ose do të bëhen kërkime për naftë dhe gaz të Greqisë në Jon? A po bëhet...

Mentor Nazarko: Mospërgjigjja për idenë e ndarjes së Kosovës

0
Në tregun politik rajonal të Ballkanit, Serbia vazhdon të mbetet një aktor aktiv. Megjithatë, vetëvlerësimin e lartë të këtij shteti, që sipas raportimeve të “WikiLeaks”-it,...

Mentor Nazarko: Vendimi shpresëdhënës i Kolegjit

0
Vendimi i fundit i Kolegjit Zgjedhor krijoi interpretime të ndryshme, deri diku të kundërta me njëri-tjetrin, madje dhe brenda të njëjtit kamp politik. Por,...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS