Google search engine
Home Tags Llotaria amerikane

Tag: llotaria amerikane

Llotaria 2019, keshillat e Ambasades Amerikane

0
Lajmi për hapjen e lotarisë amerikane edhe për këtë vit u konfirmua disa ditë më parë, ndërkohë që tashmë, Ambasada Amerikane del me dy...

Llotaria amerikane, keni ende shpresa

0
Gjithë të zhgënjyerit nga humbja në Lotarinë amerikane mund të kenë edhe një tjetër shpresë. Ambasada amerikane ne Tirane, permes nje njoftimi ne rrjetet...

Llotaria Amerikane, sot shpallen fituesit

0
Nëse jeni në pritje të një përgjigje nëse jeni perzgjedhur fitues nga Lotaria Amerikane sot jini gjithë sy e veshë. Ambasada Amerikane njofton se për...

Llotaria Amerikane, ja si ta rregulloni foton

1
Foto juaj është pjesa jetike e aplikimit tuaj për vizë . Për të mësuar më shumë, shqyrtoni informacionin më poshtë se si te siguroheni...

Llotaria Amerikane 2016, Ambasada e SHBA publikon kriteret

4
Ambasada e SHBA në Tiranë publikoi dje kushtet për të aplikuar për vizë amerikane në Lotarinë DV-2016. Regjistrimi në këtë llotari nis në 1...

Llotaria Amerikane, ja ç’fare duhet te dini para se te aplikoni

1
1. Çfarё do tё thonё fjalёt “vendas” dhe “ngarkimi”? Vendas nё pёrgjithesi do tё thotё dikush qё ka lindur nё njё shtet tё caktuar,...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS