Google search engine
Home Tags Laura Vorpsi

Tag: Laura Vorpsi

Laura Vorpsi, zedhenesja e PD, ndahet nga i fejuari

0
Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi, dhe ish-mister Albania 2003, Gerald Shahu, ishin këtë javë dy personazhet në qendër të vëmendjes së publikut pas...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS