Sunday, November 28, 2021
Home Tags Korca fiton

Tag: Korca fiton

Krenaria e shqiptarëve, Skënderbeu përsëri në grupet e Ligës së Evropës

0
Ish-kampionët e Shqipërisë kanë barazuar pa gola në shtëpi 0-0 ndaj Dinamo Zagreb dhe falë barazimit në ndeshjen e parë 1-1 në Kroaci kanë...