Google search engine
Home Tags Ish te perndjekurit

Tag: ish te perndjekurit

Dosjet e 400 ish-të përndjekurve që u mungojnë dokumentet

0
Pjesa më e madhe e dosjeve të trash­gimtarëve që përfi­tojnë këstin e parë dhe të dytë, kanë mungesë dokumentacioni në dosje. Ky është konstatimi...
21,925FansLike
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS