HYRJE Etiketimet Henri Cili

Etiketim: Henri Cili

LSI nuk ka marreveshje me PS, Meta kerkon postin e Kryeministrit

Ilir Meta deklaroi pas mbledhjes në kryesisë së LSI, se koalicioni me PS mund të vazhdojë nëse  plotësohen standardet e zgjedhjeve të lira dhe...

Te fundit