Google search engine
Home Tags Gjykata administrative

Tag: gjykata administrative

Vonesat në miratimin e ligjit për Gjykatat Administrative rrezikojnë ndihmën e...

0
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës nxit miratimin e projektligjit “Mbi gjykimin e mosmarrëveshjeve administrative dhe organizimin e drejtësisë administrative,” të njohur si...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS