Google search engine
Home Tags Gjergj Kastriot Skenderbeu

Tag: Gjergj Kastriot Skenderbeu

Gjergj Kastriot Skenderbeu do behet film ne Hollywood

0
Joe DioGuardi, ish kongresmen në Amerikë, dëshiron të realizojë një film mbi Gjergj Kastriot Skënderbeun dhe historinë e tij. Ish kongresmeni DioGuardi, i cili është...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS