Google search engine
Home Tags Eksperimenti

Tag: Eksperimenti

Eksperimenti

0
Nje grup shkencetaresh vendosen 5 majmune ne nje kafaz dhe ne mes nje shkalle me banane ne maje... Eksperimentet e Harry Harlow dhe bashkepunetoreve te...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS