Google search engine
Home Tags Bashkimi Europian

Tag: Bashkimi Europian

Kukan: Zgjedhjet ishin një hap përpara…por i vogël!

0
Kryetari i Delegacionit të Parlamentit Europian në zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, ka dhënë një intervistë  DW. Eduard Kukan mendon se zgjedhjet parlamentare të 25...

Deklarata e BE: Prioritet zbatimi i reformës në drejtësi

0
Ambasadat e Shteteve Anëtare të BE-së dhe Delegacioni i BE-së në Tiranë u bëjnë thirrje gjithë autoriteteve përkatëse që t’i përmbahen plotësisht angazhimit të...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS