Google search engine
Home Tags Ardjan Hajdari

Tag: Ardjan Hajdari

Vettingu, ja emrat qe kane ne dore drejtesine

0
Pas presionit sa publik aq edhe të nëndheshëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian, komisioni i posaçëm parlamentar është mbledhur dje,...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS