Sunday, August 14, 2022
Home Tags Albtelecom

Tag: Albtelecom

Olta Gixhari, imazhi i ri i Albtelecom

0
Karakteri i saj intrigues dhe bukuria që e karakterizojnë e kanë bërë të jetë një ndër femrat më sharmante të skenës shqiptare! Bëhet fjalë...