Google search engine
Home Tags Albert veria

Tag: Albert veria

Ndahet nga jeta Artisti i Popullit, Albert Veria (Xha Sulo)

1
U nda nga jeta nga një sëmundje e rëndë, Artisti i Popullit, Albert Verria, aktor i madh i dhjetra roleve në kinematografinë dhe dramës...
21,925FansLike
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS