Tuesday, June 6, 2023
Home Tags Akt terorist

Tag: akt terorist

Lajm i fundit: Kamioni përplas besimtarët pranë një xhamie në veri...

0
Një burrë ka vdekur dhe tetë vetë janë plagosur pasi një kamion kaloi në një zonë për këmbësorët pranë një xhamie në veri të...