Thursday, February 9, 2023
Home Negociatat Ruçi-Patozi, mbyllet takimi, ende nuk ka një marrëveshje patozi-ruci

patozi-ruci

Kryetari i grupit parlamentar te PD Astrit Patozi dhe ai i grupit parlamentar te PS Gramoz Ruci, gjate raundi te pare te negociatave Ruci-Patozi, ku u arrit konsensus vetem per ngritjen e nje komisioni te ri hetimor parlamentar por jo per objektin e hetimit.

patozi+ruci